برقراری مجدد خط مسافری دریایی بندر خرمشهر

برقراری مجدد خط مسافری دریایی بندر خرمشهر

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر از برقراری مجدد خط مسافری دریایی بندر خرمشهر به کویت پس از یک سال و اندی توقف خبر داد.

برقراری مجدد خط مسافری دریایی بندر خرمشهر

به گزارش تیتربرتر؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، نوراله اسعدی ضمن اعلام این خبر تصریح کرد: با شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های کشور کویت خط مسافری دریایی بندر خرمشهر به کویت و بالعکس که با وقفه مواجه شده بود، با پیگیری‌های مستمر از مراجع ذیصلاح مجددا برقرار شد.

وی عنوان کرد: بر این اساس خط مسافری دریایی بندر خرمشهر-کویت به صورت منظم و هفتگی با رعایت حداکثری دستورالعمل‌های بهداشتی آماده سفر دریایی است.

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر در ادامه در خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی، گفت: تمامی مسافران با به همراه داشتن تست عدم ابتلا به بیماری کرونا 72 ساعت قبل از سفر و دارا بودن ملزوماتی از قبیل ماسک و دستکش بر روی صندلی‌های علامت‌گذاری شده، سفر خود را آغاز و تا پایان سفر با رعایت حداکثری شیوه‌نامه‌ها سفر خود را به انجام می‌رسانند.

اسعدی اظهار داشت: پایانه مسافری دریایی خلیج‌فارس به عنوان یکی از بزرگترین و مدرن‌ترین ترمینال‌های دریایی کشور و منطقه، نقش عمده‌ای در توسعه مناسبات تجاری بندر خرمشهر با سایر بنادر منطقه دارد و با مساحت ۶هزار مترمربع دارای دو پست اسکله و ظرفیت جابجایی روزانه ۱۲۰۰ نفر، یکی از بزرگترین پایانه های مسافری دریایی خاورمیانه به شمار می رود.

منبع خبر

برقراری مجدد خط مسافری دریایی بندر خرمشهر
www.titrebartar.com

درباره‌ی [email protected]

همچنین ببینید

پیش‌بینی قیمت طلا و سکه ۲۲ مهر 1400

در بازار روز چهارشنبه اونس جهانی روند صعودی داشت و قیمت دلار نوساناتی را ثبت کرد. افزایش اونس جهانی و ثبات نسبی قیمت دلار در کانال ۲۷ هزار و ۲۰۰ موجب افزایش نسبی در قیمت طلا و سکه شد.