بررسی حمایت های جدید سینمایی در جلسه کارگروه کرونا

بررسی حمایت های جدید سینمایی در جلسه کارگروه کرونا

تصمیم گیری جهت مصوب کردن حمایت از بسته پیشنهادی شورای صنفی نمایش به جلسه آینده کارگروه بررسی آسیب های کرونا در سینما موکول شد.

بررسی حمایت های جدید سینمایی در جلسه کارگروه کرونا

به گزارش برنا؛ در آخرین جلسه کارگروه کرونا در سینما پیشنهاد شورای صنفی نمایش مبنی بر حمایت سازمان سینمایی از اکران دو فیلم با قابلیت کشاندن مردم به سالن های سینما توسط مرتضی شایسته دبیر این شورا مطرح شد و پس از بحث و تبادل نظر، مقرر شد این پیشنهاد در شورای صنفی نمایش کاملتر شود و در جلسه فوق العاده کارگروه در هفته آینده تصمیم گیری شود.

در این جلسه حسین انتظامی از سید حسین سیدزاده مدیرعامل صندوق اعتباری هنر بابت پیگیری اختصاص وام 4 درصدی جهت تسویه بدهی سینماها به دفاتر پخش قدردانی و درخواست کرد موانع اداری تنها سینمای باقیمانده در این لیست نیز با وجود اتمام مهلت مقرر انجام شود.

همچنین گزارشی توسط معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی در خصوص پرداخت حمایت های کارگروه بررسی آسیب های کرونا در سینما طی ماه های فروردین و اردیبهشت ارئه شد و حیدری خلیلی از پرداخت 21 میلیارد ریال اردیبهشت ماه تا پایان هفته و 35 میلیارد ریال فروردین ماه تا پایان تیرماه طبق لیست منتشر شده خبر داد.

در ادامه رییس سازمان سینمایی بر انتشار جزییات حمایت های ستاد کرونا در سال گذشته مانند دو ماهه ابتدای امثال طی روزهای آینده تاکید کرد.

 سعید رجبی فروتن، محمد رحمتی، منوچهر شاهسواری، محمد قاصد اشرفی، محمدرضا فرجی و مسعود نجفی از دیگر حاضران در این جلسه بودند.

منبع

بررسی حمایت های جدید سینمایی در جلسه کارگروه کرونا
www.borna.news

درباره‌ی

همچنین ببینید

شکایت گوگل از اپیک گیمز به علت نقض قوانین پلی استور

گوگل شکایتی را از شرکت اپیک گیمز تقدیم دادگاه کرده و این مجموعه تولیدکننده بازی‌های رایانه‌ای را به نقض توافقات خود در زمینه استفاده از پلی استور متهم کرده است.